SOUTĚŽ o startovné na T-Mobile Olympijský běh

07.06.2019

Chceš se ve středu 19. června zúčastnit unikátní akce, která probíhá zároveň na 81 místech po celé České republice? Vyhraj startovné a zaběhni si T-Mobile Olympijský Běh ve svém městě.

Různí běžci, různá místa, jedna myšlenka. To je heslo, s kterým je propojen T-Mobile Olympijský běh už několik let. Je jedno, jestli jsi závodník, nebo běháš jen občas, jestli jsi malý, nebo velký, jestli běháš radši ve městě, v přírodě, na louce nebo na dráze. Na T-Mobile Olympijském běhu jde především o to se hýbat a hlavně pro radost.

Na T-Mobile Olympijském běhu oslavujeme radost z pohybu a sport jako takový. Akcí si totiž připomínáme mezinárodní Olympijský den, tedy založení Mezinárodního olympijského výboru. T-Mobile Olympijský běh je vůbec největší běžeckou událostí u nás. V jeden den, přesně v jeden čas vybíhá 75 tisíc běžců po celé České republice- ať už jako součást hlavních závodů, ve školních bězích nebo v rámci individuální výzvy v běžecké aplikaci.

Tím, že si s námi zaběhneš, uděláš dobře nejen svému tělu, ale pomůžeš i ostatním. Na T-Mobile Olympijském běhu totiž pomáhá každá běžec svou účastí i České olympijské nadaci. Z každého startovného jde část na podporu sportování dětí, kterým v tom brání nedostatek finančních prostředků. A s vaší podporou dokáže nadace pomoci dalším mladým sportovcům k plnění jejich snů.

Společně jsme v loňském roce pomohli částkou 357 660 Kč. 

A jak se zapojíš do soutěže? Vyplň následující dotazník a pokud budeš mít v pondělí 10. června štěstí, vyberu právě tebe.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním údajů a použití e-mailu k marketingovým účelům.