Horský průvodce

V roce 2022, po letech zkušeností a po dosažení potřebného vzdělání, jsem se rozhodl si založit vázanou živnost "průvodcovská činnost horská", abych mohl dalším lidem ukázat krásná místa, která jsem si v minulosti zamiloval. Každý rok proto vezmu skupinku milovníků hor na několik krásných treků v různých koutech světa. V minulosti to byl například Tour du Mont Blanc, jeden z nejkrásnějších vysokohorských treků v Evropě, švédský Fjällräven Classic, který leží daleko za polárním kruhem a během pěti dnů bez signálu v jedné z posledních divočin v Evropě, zde potkáte víc sobů než lidí nebo můj milovaný Island.

Krom toho, že tě vezmu na krásná místa a perfektně naplánuji celou akci den po dni, ti také do detailu poradím jaké vybavení si koupit, co si sbalit a co naopak nechat doma nebo třeba i s tím, jaké zvolit cestovní pojištění. Každý můj klient totiž obdrží dopodrobna zpracovaný dokument, kde zjistí veškeré informace, které potřebuje a odpovědi na otázky, co by ho možná ani nenapadly. A pokud tě přeci jen něco napadne, jsem k dispozici na telefonu a celou akci s tebou důkladně proberu dříve, než se na ni vůbec přihlásíš. Díky mým partnerům Adventure menu a Svět plodů, ti na všechny akce, kde si poneseš vlastní jídlo v batohu, umožním nakoupit jejich produkty s výraznou slevou.

Vždy dbám na to, aby si každý účastník naší akce svůj výlet náležitě užil a celou dobu panovala pohodová a přátelská atmosféra. Proto si klienty vždy vybírám a držím se pravidla, které se mi v životě osvědčilo a tím je:" Jeden ko*ot ti může rozhádat celou skupinu." 


Plánované akce:

9.3 - 28.3.2024 - Nepál s Honzíkem - Trek do základního tábora Mount Everestu (volná místa)

Srpen 2024 - Island s Honzíkem (volná místa)

Reference

Radim a Andrea Syrovátkovi

Island s Honzíkem? Neměl chybu! Bezvadně poskládaný program, a to jak z hlediska náročnosti, výběru trasy a nadherných míst, tak především s méně obvyklou časovou posloupností, která umocnila celý zážitek.

A za to vše patří díky usměvavému, pohodovému a zkušenému průvodci, který nepodcenil ani výběr skvělé party.

Vřele doporučujeme! Andrea a Radim

Heřman Čadil

Island s Honzou jsem si vybral, protože se mi líbilo co vše mohu vidět v rámci jednoho týdne. Byla to moje první ochutnávka Islandu a jsem nadšený. Díky Honzovi jsem viděl překrásnou neustále proměnlivou krajinu, úžasné hory, ale také typické atrakce jižní části. Trail byl velice dobře sestaven a jsem rád, že jsem jej absolvoval v obrácené variantě, protože závěr v termálním jezírku jsem si opravdu užil. Ještě jednou díky za skvělou akci, podporu a také to, že jako fotograf amatér jsem si mohl jít svým tempem.

Marek Svoják

Nemám rád organizované zájezdy a bál jsem se, že se budu cítit jak v "Účastnících zájezdu". Vše bylo ale skvělé! Super organizace, skvělá příprava-doporučení před výletem (nechtěl jsem si vzít tu termosku, ale ještěže jsem Honzíka poslech...), úžasná atmosféra a dokonce bylo objednáno hezké počasí! Oceňuji i to, že Honzík věděl spoustu zajímavostí a tak to nebylo jen o koukání na krásnou přírodu! Vybraný trek byl na jedničku s hvězdičku! Rozhodně doporučuji! 

Pro více informací mě kontaktujte na následujících kontaktech:

E-mail: info@jansilny.cz

Telefon: 776 110 525

Instagram: @jmenujusehonzik