Horský průvodce

V roce 2022, po letech zkušeností a po dosažení potřebného vzdělání, jsem se rozhodl si založit vázanou živnost "průvodcovská činnost horská", abych mohl dalším lidem ukázat krásná místa, která jsem si v minulosti zamiloval. Každý rok proto vezmu skupinku milovníků hor na několik krásných treků v různých koutech světa. V minulosti to byl například Tour du Mont Blanc, jeden z nejkrásnějších vysokohorských treků v Evropě, švédský Fjällräven Classic, který leží daleko za polárním kruhem a během pěti dnů bez signálu v jedné z posledních divočin v Evropě, zde potkáte víc sobů než lidí nebo můj milovaný Island.

Krom toho, že tě vezmu na krásná místa a perfektně naplánuji celou akci den po dni, ti také do detailu poradím jaké vybavení si koupit, co si sbalit a co naopak nechat doma nebo třeba i s tím, jaké zvolit cestovní pojištění. Každý můj klient totiž obdrží dopodrobna zpracovaný dokument, kde zjistí veškeré informace, které potřebuje a odpovědi na otázky, co by ho možná ani nenapadly. A pokud tě přeci jen něco napadne, jsem k dispozici na telefonu a celou akci s tebou důkladně proberu dříve, než se na ni vůbec přihlásíš. Díky mým partnerům Adventure menu a Svět plodů, ti na všechny akce, kde si poneseš vlastní jídlo v batohu, umožním nakoupit jejich produkty s výraznou slevou.

Vždy dbám na to, aby si každý účastník naší akce svůj výlet náležitě užil a celou dobu panovala pohodová a přátelská atmosféra. Proto si klienty vždy vybírám a držím se pravidla, které se mi v životě osvědčilo a tím je:" Jeden ko*ot ti může rozhádat celou skupinu." 


Plánované akce:

20. dubna - 9. května - Nepál s Honzíkem - Trek do základního tábora Mount Everestu

Srpen 2023 - Za polární kruh s Honzíkem - Švédsko a Norsko - 5 dní pěšky na těžko Fjällräven Classic pod stany a potom 4 dny poznávání s Norských Lofot auty a pěšky s ubytováním

Srpen 2024 - Island s Honzíkem


Pro více informací mě kontaktujte na následujících kontaktech:

E-mail: info@jansilny.cz

Telefon: 776 110 525

Instagram: @jmenujusehonzik